Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok elmenni a táborba,...

Nem akarok elmenni a táborba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nyertünk egy utat ukrajnába, tök jó meg minden, és örülnék is neki, de a szituáció:

- fél évig egy másik suliba jártam ahol folyton zaklatott mindenki, borzalmas volt, depressziós lettem, vagdostam magam, és megakartam halni, anyukámék visszavittek a régi sulimba itt sokkal jobb ^^, de holnap (mert holnap indulunk) a régi osztályom is ott lesz, akik folyton piszkáltak és mindenhová velük fogunk így a 2 osztály menni, a barátaim mondták hogy megvédenek meg minden, de akkor is, 3 éjszakára megyünk, de ha nem megyek akkor helyhiány lesz mert vmi 20 főnek muszáj mennie, és úgy kellett más osztályokból hivogatni, hogy meglegyen a létszám.... most már mindig rémálmaim vannak erről, újra előjött a depresszióm, és mérhetetlenül félek.... mit tegyek?



2013. máj. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
bízz a barátaidban
2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el,érezd jól magad!

Ne foglalkozz a többiekkel,tartsák meg a véleményüket,hisz senkit sem érdekel!

2013. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem is menj el és érezd jól magad, ha nem mész el akkor az azt jelenti hogy te vagy a gyengébb és nem bízol a barátaidban ezt pedig te sem gondolhatod komolyan :)) ki nem szarja le hogy más mit pofázik csak a saját kisebbségi komplexusát akarja kompenzálni azzal hogy számára kevésbé potenciális személyt bánt :))
2013. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. máj. 27. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menj el!!! a barátaid pedig ott lesznek veled, mostmár nem pofázhat neked senki! és érezd jól magad, mostmár minden jobb lesz:)))
2013. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!