Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha táborba akarok menni akkor...

Ha táborba akarok menni akkor kb. hány forintot vigsek költőpénznek?

Figyelt kérdés
Hülye válaszoktól kíméljetek!

2012. ápr. 6. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tábor? Hány éves vagy? Lesz teljes ellátás? Szerintem te tudod nagyjából kiszámolni, hogy mire akarsz költeni. Határozz meg egy napi értéket, hogy mennyit költenél max.
2012. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát mondjuk egy ilyen erdős részre megyünk táborba és azt mondták hogy csak egy ajándékbolt leszde nem tom mennyit vigyek.amúgy csak napi 3x kaja lesz de sokat zabbantok
2012. ápr. 6. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
hát kérdés, hogy lesz e más kajahely, ahol mondjuk még mindennap ennél valamit. Én olyan napi 1500 Ft-al számolnék.
2012. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mondjuk kaja szerintem ok lesz mert viszek meg lesz ott eleve de én olyan 2000 ft-ra gondoltam.az sok?
2012. ápr. 6. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
az hogy mi sok azt nem én határozom meg :) attól függ mennyi pénzed van/mennyit adnak a szüleid. vigyél többet, de tartsd észben, hogy nem azért viszed hogy mindenképp elköltsed mindet, csak biztonság kedvéért.
2012. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!