Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kis kölcségveésű jó mondoconos...

Kis kölcségveésű jó mondoconos ruha?

Figyelt kérdés
Szasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudnék jó öltözéket csinálni a nyári mondoconra (2013.07.20.) kis kölcségvetésből? Légyszíves segítsetek mert angyal szerettemn volna lenni de a szárnyaimra tollat nem tudok szerezni. Ha tudtok olyan helyet ahol lehet tollat szerezni nekem az is jó lenne. :) Előre is köszönöm!!

#ötlet #toll #MondoCON #kreatív #kis kölcségvetés #jó ruha
2013. máj. 27. 19:44
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én most fogom az első cosplayemet csinálni a Mondoconra, így tapasztalatom nincs, de sokat olvastam a témáról. Az iskolás egyenruhákat mondják a legegyszerűbbnek, aránylag kevés ruhaanyag kell hozzá,és nem kell semmi nehezen kidolgozható kellék hozzá. A másik olcsó megoldás a cicalányos cucc. Tollakat elvileg hobbiboltokban lehet kapni.
2013. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de hozzám em illik az iskolai egyenruha mert nem vagyok egy vékonyabb alkat :/ és a tollasat is köszi :)
2013. jún. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!