Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem animésekhez szólna....

A kérdésem animésekhez szólna. Azt kédezném, hogy minden animésnek animés szobája is van? Tehát ki van rakva poszterekkel, mangák sorakoznak a polcokon, animés ruhák, parókák stb. mert énis nagyon nagy Otaku vagyok és még sincs ilyen szobám.

Figyelt kérdés
Van rajtam kívül még, valaki aki esetleg hasonló cipőben jár? :/

2013. máj. 26. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen a volt barátnőmnek is tele van plakátolva a szobája.
2013. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nagyon szeretem az animéket meg Japánt, ez 2 poszteren(lm.c, Dgray-man), meg 1-2 mangán kívül nem igazán látszik meg a szobámban. :)
2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nekem is csak, egy csomó Mondo újságom van meg poszterek ><
2013. máj. 26. 18:01
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem leszel otaku ..
2013. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mert mi az Otaku fogalma? :D
2013. máj. 27. 12:54
 6/22 anonim ***** válasza:

[link]



De kiemelem a leg lényegesebb mondatot :


"A modern japán szlengben az otaku jelentése hasonlít a magyar "kocka" kifejezéshez. Gyakorlatilag bármilyen hobbihoz, érdeklődési körhöz, elfoglaltsághoz kapcsolható, férfiakra és nőkre egyformán."


Ha egész álló nap animézel , szarsz az életle suliba nem jársz eltartatod magad , na az az otaku.

2013. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem ez hülyeség. Szinte minden nap nézek animét, de még nem is gondoltam rá, hogy ki kéne raknom akár egy posztert is a szobámban.
2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát akkor az vagyok
2013. máj. 27. 14:13
 9/22 anonim ***** válasza:

A válaszra válaszolva, nem. Mondjuk már kerülöm az animéket, de pár mangán kívül, meg a fostalicska mondo újsághalmazon kívül nincs más a szobámban.

Ha már itt tartunk, valakinek nem kellenek(a mondók?)?xd

2013. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nekem csak a áprilisi/májusi szám kéne :D amin Naruto van ^^
2013. máj. 27. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!