Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud nekem mondani, ,...

Mészáros Benjamin kérdése:

Ki tud nekem mondani, , részeg, , mondatokat?

Figyelt kérdés
Nehogy azt higgyétek,hogy rossz ember vagyok,de szeretem amikor vannak körülöttem részeg emberek,mert ilyenkor nagyon nagy és vicces mondatok tudnak születni :) Ebben szeretném kérni a segítségeteket.Milyen vicces saját illetve más embertől származó úgymond ,,részeg,, mondatokat tudtok ide leírni. A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. máj. 28. 22:16
 1/6 anonim válasza:
milyenekre gondolsz?:D
2013. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik barátom idézem : Csukd be az ablakot mer bejön a kamion! Vagy olyan hogy jönnek az ufók ... ablakot mosni. Ilyenekre gondoltam aminek se füle se farka :) Reméllem valamelyest eltaláltam a kategóriát :D
2013. máj. 30. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

"üljünk le és szívjunk el egy cigit"

ezt a mondatot a haverom így adta elő részegen:

"szívjunk le" :D :D :D

2014. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

másik haver:

kitántorgott a vécére és azt mondta nekem:"ülj le addig a székemre,nehogy elfoglalja egy szerb néptánccsoport" XDDDDD

2014. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hát nekem több ilyesmi beszólásom volt az egyik az "gyerekek, ne igyatok, mert olyat fogtok hányni, mint póniló a szarvasréten"


kocsiban: "vigyázz ott egy hasaló rendőr"


"képzeljétek a kertemet benőtte egy kerítés"

2014. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cshő, én egy rézegidijoda vagyog. Harom kukorica van a fül, merr megezi

szallonás dojázs hüğ*#72*:;'

2015. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!