Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos rollerről mennyire "ciki" ezt használni felnőtteknek?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. egy ideje keresek egy megoldást amivel könnyen gyorsan tudok közlekedni és nem is olyan fárasztó. eddig én gyalog és kerékpárpárti voltam, de az elektromos kerékpár sosem vonzott meg hát ahoz pénz is kell. nincs jogsim. nézegetem hogy vannak ezek az elektromos rollerek, kis üléssel, aksisak és nem kell hozzájuk engedély sem. én egy vidéki kisvárosban lakom, még nem láttam senkit ilyennel közlekedni. láttam ilyen aukciós oldalakon hirdetnek ilyeneket, és írták is hogy 110 kg-ig terhelhető. tehát gondolom ez már bőven nem gyerek kategória. nem tudom, fővárosiak, vagy forgalmasabb városban lakók elsősorban titeket kérdezlek, láttok ilyenekkel közlekedni embereket? és milyen véleménnyel vagytok róluk? tudom nem a legjobb szó rá de nem "ciki" ez?
2009. okt. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy baratom es neki volt motoros rollere es abszolut nem volt ciki, nyugodtan jarkalt edzesre meg ilyesmi es egy kis ido mulva mindenki megszogta, szerintem nyugodtan hasznalhatod te is, nem lessz ciki.
2009. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg szeretnél egy nem ciki elektromos rollert, akkor vegyél egy Malibu-t. Legjobb, bika erős, és vagányul néz ki. :D Nekem van 25-30 Km hatótávolság, és 40-45 Km/h sebességgel halad
2009. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyibe fáj? ;)
2009. dec. 29. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én cseréltem :D de am 80-90 E

De nagyon komoly. attól függ mennyit ér meg neked. Igazi barátod lesz ha megveszed. Élmény vele menni. =)

2009. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ülés nélkül nem ciki...
2010. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!