Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kapunk ezért?!

Mit kapunk ezért?!

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel egyik óra előtt amikor elküldtek minket a naplóért, beírtunk magunknak pár jegyet..Előre meg volt beszélve az egész, hogy odamegyünk a tanárhoz, és megkérdezzük, hogy el e mehetünk. Nem volt gyanús semmi, hisz mindig elküld valakit/valakiket. Avval sem buknánk le, hogy tovább maradtunk, mert az egyik tanárnő még beszélt is velünk, üzent a tanárnak, aki velünk volt. Esetleg a kézírásból buknánk le..Barátnőm írta, és figyeltem, hogy jön e valaki. Azt mondta kb úgy írt, olyan színű tollal, mint egy rendes jegy..Ha kiderül, mit kapunk érte? (Remélem, nem kerül sorra, senki se mondja "ez nem az én írásom"..) Osztályfőnöki? Igazgatói? KIRÚGÁS?!?! 14/L

2013. máj. 29. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Értem én..

Amúgy Kedves Utolsó! EZ MOST KOMOLY?!?! Mindenhol átnézik a naplókat???

2013. máj. 29. 18:48
 12/14 anonim válasza:
Kiderült vagy megúsztad? Mondjuk, ha kiderült, akkor gondolom csak 1 év múlva jutsz a géphez!
2013. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem derült ki..:D A barátnőmnek volt anyi esze, hogy ne maz utolsó jegynek írta be, hanem pl a márciusihoz..:D
2013. jún. 8. 22:34
 14/14 A kérdező kommentje:

annyi esze*

nem az*

2013. jún. 8. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!