Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Quadot vagy...

Hol tudok venni Quadot vagy buggyit? (16 vagyok, a többi lent) fontos pls.

Figyelt kérdés
Sziasztok,16 éves vagyok és úgy döntöttem veszek vagy quadot vagy egy buggyit (150 000 ft a max) Hol nézelődjek új jóbb lenne,de ha tudtok használtat akkor bátra írjátok le. (pls. nyár elejére kellene már.)

2013. máj. 30. 01:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs. BUGGYT* akartam írni
2013. máj. 30. 01:58
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 16 éves gyerekek 150000 forintos quadokat vesznek maguknak, de sírnak, hogy nincs pénz...-.-"
2013. máj. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó hát a szüleinek van, és megveszik neki:)

Nem mindenhol van ám mélyszegénység.

2013. máj. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen embernek, aki nem képes a google keresőt sem használni, nem való quad, mert felcsavarodik vele az első fára vagy épp összeütközik egy szabályosan közlekedő autóval, annak is gondot okozva. Inkább a tankönyveidet forgasd többet. Rád férne a tanulás!
2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Normális válaszokat,a többi meg tartsa meg magának a véleményét. ENNY :P
2013. máj. 31. 23:04
 7/7 A kérdező kommentje:
i* és üzenem az okoskának,ha ekkora stréber,akkor ne is gépezzen,hanem tanuljon :P
2013. máj. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!