Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a terraria...

Z___O kérdése:

Mit csináljak, ha a terraria nem indul el?

Figyelt kérdés

Már telepítettem az XNA-át és a microsoft.NET-et.


Ha érdekel még, amikor elindítom, akkor a feladatkezelőben elindul, de nem jön be semmi viszont amikor elindítom, akkor a feladat kezelőben még valami WerFault hibabejelentés is elindul.



2013. máj. 30. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Semmi! Csak az XNA rosszul volt telepítve!

De semmi baj! Ha valakinek valamilyen kérdése lenne, akkor csak kérdezzetek tőlem. A sok kutatás után már majdnem mindent tudok.

2013. jún. 7. 13:49
 2/4 anonim válasza:

Ugyan ezt csinálja nekem is 2 napja szorakozom vele mindent megprobáltam sehogy nem megy... elindirom feladatkezelöbe ki irja h fut és utánna leáll.. és semmi nem jönbe

tudsz segíteni

2013. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán ja, de bocs most költöztün, és nem volt net. Csak most értem rá. Ha a feladat kezelőben kiírja, hogy WerFault, akkor talán ugyan az a baj. Azt kell tenned, hogy elindítod az XNA-át és akkor a javításra kell kapcsolni. Ha meg nem megy úgy sem, akkor próbáld meg ugyanezt a Microsoft.NET keretrendszerrel. Ha meg nem megy úgy sem akkor írj vissza, és várj, mert nem mindig vagyok netközelben. Megértésüket köszönjük.
2013. júl. 19. 20:36
 4/4 A kérdező kommentje:
De néha csak az a baja, hogy többször kell rányomni. Régebben nekem is 3-szor kellett elindítanom, hogy egyszer elinduljon. De valószínűleg nem ez a baj.
2013. júl. 19. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!