Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce MX 4000-el nem indul...

Geforce MX 4000-el nem indul a Terraria játék?

Figyelt kérdés

Geforce mx 4000-res videó kártyám van (128mb).Ki próbáltam vele egykét játékot eddig minden szép és jó de a kedvenc játékomat (terraria) nem igen akarja vinni ezt a hiba üzenetet kapom: No suitable graphics card found.

Could not find a Direct3D device that supports the XNA Framework Reach profile.

Verify that a suitable graphics device is installed.

Make sure the desktop is not locked, and that no other aplication is running in full screen mode.

Avoid running under Remote Desktop or as a Windows service.

Check the display properties to make sure hardware acceleration is set to Full.

Videó kártya driverét újra telepítettem a xna és .net -et újra telepítettem a játék weboldalán találtam egy olyan listát hogy milyen videó kártyák kompatibilisak a xna-val és az enyém ebben a listában nincs benne.Mi lehet a meg oldás?


2013. márc. 16. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
új VGA más megoldás milenne? :D
2013. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás: Veszel szépen egy új videókártyát. :D
2013. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D az a helyzet ezt most vettem 2000-ft-ért ami nem sok de most akkor megint vegyek egy másikat..... akkor inkáb egy jobb gépet !
2013. márc. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!