Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjunk fotósnak ajándékba?

Mit adjunk fotósnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Fotósszakkörre járunk egy páran és ugye itt az év vége. Valószínűleg jövőre már nem indul, ezért szeretnénk adni valami jelképes ajándékot a tanárunknak. Nézegettünk neten dolgokat, például Nikon objektív formájú bögre (ha már Nikonja van), de elég drága dolog + kiszállítás, főleg, hogy kevesen vagyunk. Szeretném ha írnátok valami jó ötleteket! :)

2013. máj. 30. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Alleeban van egy ajándékbolt a földszinten. ott láttam ilyen bögrét, akciós volt éppen.
2013. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Békés megyei..://
2013. máj. 30. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl. objektív tokot?

[link]


Egyébként hová jársz fotósszakkörre? Hol van ilyen Békés megyében? Komolyan érdekel!

2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha írsz privátot, elmondom részletesen, de nem tenném nyilvánosság elé a dolgokat, nem szeretek infókat kiadni magamról úgy, hogy bárki láthatja...:)
2013. máj. 30. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Azért szerintem felosztva az összeget nem olyan veszélyes,ha fotószakkörre jártok!

2013. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ez: [link]
2013. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek örül egy fotós?

Pl. egy JÓ fotónak.

2013. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adjatok egyszer használatos, vagy papírborítós eldobható fényképezőgépet, amit drogériákban lehet pl. kapni.

[link]

Szerintem poén.

2013. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!