Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán ajánlottan szeretnék...

Postán ajánlottan szeretnék egy csomagot feladni, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy nadrág, amit 400 Ft-ért adok el. 100-250 g-ig belefér a súlya. És ha ajánlottan szeretném küldeni, akkor mennyibe fog kerülni összesen az egész? Köszönöm előre is a választ!

2013. máj. 31. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
445ft és úgy kell mint ha levelet adnál fel
2013. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudok kiigazodni a táblázaton, légyszi segítsetek :S 400 + 250, vagyis 650 ft?
2013. máj. 31. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom meg kell előre írni a vevőnek...

Én azt csináltam, hogy összeraktam a csomagot, bevittem a postára és megkérdeztem, hogy HA feladnám, mennyibe kerülne. Megmondta az ügyintéző, visszaadta a csomagot, otthon megírtam a vevőnek. Amint megérkezett a pénz, feladtam.

2013. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Postakész boritékból ha belefér a kicsibe,akkor 370,ha a közepesbe,akkor 465.

Ennél egyszerűbb nincs,azt csak megveszed,nem kell gramm,meg semmi,csak férjen bele.

2013. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha sima boritékba teszed,akkor mérettől függetlenül 100-250 gramm közötti feladás dija 235 az alapdij, az ajánlott dija ehhez 250 Ft,tehát 465.

De jobban jársz a postakésszel. (postán igy kéred,hogy postakész,megveszed,kifizeted,elveszel hozzá ajánlott szelvényt,kitöltöd,megcimzed,és visszaadod)

2013. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!