Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-ről szeretnék ruhákat...

Ebay-ről szeretnék ruhákat rendelni. Valaki ajánlana nekem olyan eladókat, akik ajánlottan adják fel a csomagot, levelet?

Figyelt kérdés

Sajnos korábban rendeltem egy felsőt, ami azóta sem érkezett meg, pedig tracking number alapján a rendeléstől számítva kb. 2 hét múlva már Magyarországon volt, ez kb. 5 hónapja történt :( Ezután megrendeltem egy másik eladótól, de az övé sem érkezett meg :S Gondolom a postán feltűnik, hogy puha és gondolják, hogy ruha lehet benne...

Rendeltem már több kisebb apróságot is, ezek mindig megérkeztek, mert ugyanattól az eladótól származnak és ő mindig ajánlottan küldte.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. jan. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik eladót megkérheted hogy ajánlottan adja fel, csak általában akkor több a postaköltség.

Most én hiába ajánlok neked eladót mert fogalmam sincs milyen ruhákat akarsz.

2013. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... egyébként tisztában vagyok vele, hogy írhatok nekik üzenetet, meg is tettem. Ebből az egyik csak a tracking numbert hajtotta.. a másik pedig 3 nap elteltével sem válaszolt.. gondoltam inkább segítséget kérek itt, hátha van valakinek több pozitív tapasztalata..nyilván nem tudja senki sem így, hogy milyen ruhákat szeretnék, de azért egy próbát megért. Mindenesetre szeretem, mikor ezen az oldalon az esetek felében nem a kérdésre érkezik válasz, csak az okoskodás megy.
2013. jan. 22. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Tracking number az megfelel az ajánlottnak, részben. Lényeg,hogy azzal követheted nyomon a csomagot és ha fizetsz pluszba akkor adnak a csomaghoz tracking numbert.
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert okoskodunk (legalabbis neked ugy tunik) mert butasagot kerdezel (legalabbis nekunk ugy tunik)... :)


El nem tudod kepzelni hany elado van az eBayen, olyan sok, hogy azt se tudom hany szamjeggyel kene leirni olyan nagyon sok! En peldaul soha nem nezem kitol vasarolok, pedig vettem mar tobb mint 100 termeket, mindig az ertekelest figyelem (98% vagy magasabb) es a termek arat. Ritka az olyan aki 'gyujti' a kedvenc eladokat, es ha meg van is ilyen, nem biztos, hogy amit ok arulnak es nekem tettszik az neked is tettszeni fog.


Egyszeruen irni kell az eladonak. Ha nem valaszol, akkor keresni kell egy masikat.


Ha egy eBayen rendelt csomag nem erkezik meg, akkor tudsz panaszt tenni es a penzed vissza kapod, de remelem ez nalad mar megtortent.

2013. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem kell félni én mindig azt csinálom ha pl január 21-én veszek meg valamit és ha február 20-ig nem jön meg vitát nyitok a paypalon hiába adot tracking numbert akkor is jelentem így nem érhet kár.
2013. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!