Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az hátrány az én...

Szerintetek az hátrány az én korosztályomban ha rockot/metált hallgatok?

Figyelt kérdés
A barátőim folyton ezzel piszkálnak hogy a Rammstein és az Emigrate helyett valami értelmesebbet hallgassak(ők az OD-re és a Beast-re gondolnak).12/L

2013. máj. 31. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem hátrány, vagy gáz. Azt hallgasd ami neked tetszik, ne azt ami a barátaidnak!
2013. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak néha olyan furán érzem magam mikor ők ezekről beszélnek én meg azt sem tudom hogy miről van szó.
2013. máj. 31. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Le kell hugyozni a többit :D Azt hallgasd amit szeretsz! :D
2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ilyen zenét semmilyen korosztály számára hallgatni nem kínos! :D

Sőt, én örülök neki, hogy egy 12 éves (és ráadásul lány!) írja ezt. Ez nem probléma, egyáltalán. :) Én 15 évesen szerette bele a Rammsteinba, és azóta is imádom. Ne érdekeljen, ha piszkálnak, hallgass azt, amit akarsz, nehogy már mások mondják meg, mi tetsszen neked! :) Én is csak ezt tudom mondani, amit az előttem szólók. Azt hallgasd, ami neked tetszik! :)

2013. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az csak jó dolog, ha valaki nem b*zizenét hallgat, hanem olyat, amiben hangszer is van.

Az viszont egy kicsit már gáz, ha megfordult a fejedben, hogy hátrány, ha van ízlésed.

2013. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a One Direction pár év múlva el fog tűnni, a Rammstein viszont örök \m/
2013. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magnyugtatást!!!
2013. jún. 1. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány!!! Én is IMÁDOM a Rammstein-t és az Emigrate-ot! Engem is piszkálnak, de magasról teszek rá. Inkább mi cikizhetnénk őket, mert ilyen sz@rokat hallgatnak... 12/L
2013. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és utolsó teljesen igazad van!!
2013. jún. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!