Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Katonaságnál Mennyire hátrány...

Katonaságnál Mennyire hátrány a szemüveg?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy katona szeretnék lenni és mindenképpen Szolnokra az mh25/88-ba akarok menni fel is mentem kaptam beosztás tervezési javaslatot amivel elvileg nagyobb eséllyel kerülhetek oda :) A probléma az lenne, hogy szemüveges vagyok és -1.5 dioptriás szemüveget hordok amit mondtak is toborzó irodába, hogy elég nagy hátrány nem biztos, hogy elnéznek felette....az lenne a kérdésem, hogy tényleg ennyire számít amikor kontaktlencsével simán orvosolható probléma? tényleg kizáró ok lehet a számomra? Fizikailag teljes mértékben teljesíthető 100%-osra megpróbálom megcsinálni de elsírom magam ha ennyi edzés elhivatottság és elszántság után nem felelek meg, nagy csalódás lenne számomra de nem magamban hanem a magyar honvédségben, nagyot esne a szememben a katonaság....

2013. márc. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Háború van,mindenki a rókalukban rettegve kerüli el a golyókat és vaktüzel,te meg a bunkerben illeszgeted be a kontaklencsédet egy tükör elött.Nem hátrány.
2013. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon tényleg háború van......
2013. márc. 4. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
ez egy felvetés volt,felvázoltam egy szituációt.. ne legyél balf@sz,nem vetted észre hogy a szituáció többi része sem igaz? Azt mondtam hogy HA HÁBORÚ LENNE csak gondoltam,bővcen elég lesz így le írni mert úgysem vagy akkor idióta hogy ne értsd meg ennyiből,tévedtem.
2013. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként egy embert meglátok sőt mindent látok csak a részletekkel van a baj h kicsit torzulnak a dolgok, annyit takar ez a -1.5 h látom az embert 30 m-ről de tudom kivenni az arcát mert kicsit homályos.....de háborúba észreveszem ha valaki megtámadna.....
2013. márc. 4. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináltass gumipántos, sportkeretes, fényre sötétedős, dioptriás lencséjű szemüveget. Azt bármikor hordhatod, és valószínűleg nem hagyod el, nem esik le, semmiben sem gátol. Csak nem ezen múlik majd. :)
2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
észrevettem a cinizmisodat és tudom mire gondoltál, akartál kilyukadni de hülyeségre nem lehet értelmes választ adni......amúgy meg vannak olyan szemüvegkeretek is amit fejre lehet rögzíteni és nagyon masszív szerkezete van katonáknak kitalálva az amerikai rangers-eknél is láttam már, hogy használták, itt akkor miért nem lehet?
2013. márc. 4. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:

"de hülyeségre nem lehet értelmes választ adni.."


Ezt nagyon eltaláltad,ezért nem kaptál rendes választ

2013. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha csak ezen múlik a dolog csináltatok
2013. márc. 4. 20:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint nem hülyeség a kérdés például lehet akik rendelkeznek pozitív vagy negatív tapasztalattal....lehet valakinek így is sikerült, volt akinek meg nem, főként tapasztalatokra vártam, nem cinikus megjegyzésekre...
2013. márc. 4. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A főnököm katona volt és szemüveges. Persze az is lehet, hogy irodásként volt, mert azt is katonának nevezik...
2013. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!