Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek a lánynak gyönyörű...

Ennek a lánynak gyönyörű alakja van. Nem anorexiás és nem is túl vékony. Mégis a combjai nagyon szép vékonyak. Milyen gyakorlatokkal lehet elérni hogy ilyen vékony legyen a combom de a testem ne nézzen ki úgy mint egy csontváz? (mint ennél a lánynál)

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 31. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a lánynak éppen nem szépek a combjai, hanem borzasttó soványak.
2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem szép, nagyon vékony, és nem csak a combja, mindene.
2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de pl itt van Nina Dobrev akinek tökéletes az alakja és gyönyörű vékony combjai vannak. [link] és nem tudom hogy fogyhatnék le olyanra hogy ne legyek csontsovány de ilyen combjaim legyenek:(
2013. máj. 31. 13:45
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Milyen combjai? Nincsenek is neki. Nem is szép, ahogy írták, nagyon sovány, és valóban úgy néz ki, mint egy csontváz.
2013. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőnek undorító a lába,hányinger ahogy kinéz,ha meg nem vagy lusta és képes vagy tornázni lehet gyönyörű az alakod,attól hogy edzel nem feltétlenül leszel izmos,amúgy a hasa sem szép,simán vékony de teljesen formátlan,.
2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Tökéletes az alakja? Hát mindenkinek más a tökéletes, de ez sehogy sem az...
2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

OMG..farokfelvágva menekülnék az ilyen combnak nem nevezhető valamik közül..

Egyébként meg mi a baja a jobb könyökének??

2013. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
most néztem,tényleg nagyon durva a könyökeO_O
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Ne akarj így kinézni, láthatod az eddigi hozzászólásokból is, hogy a nagy többségnek nem ez tetszik.

A lányok biztos irigyelnének (a rossz beidegződés miatt), de a fiúknak nem tetszenél. Döntsd el, hogy melyiket akarod.

2013. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
5-ös válaszoló vagyok,lány és én is leszóltam ezt az alakot,egy nő nem nézhet ki így,annyira nőies az alakja mint egy deszkának...
2013. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!