Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ne érzem a számok 'súlyát',...

Ne érzem a számok 'súlyát', hogy változtathatok ezen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülyeség meg hülye vagyok ez miatt de fogalmam sincs hogy mennyire sok 1 pl millió. Azt tudom hogy nagyon sok, de mennyire? Olyan üresnek érzem magam mikor valaki olyasmit mond pl hogy '4 millió? Az nagyon sok!' (bár ez azon is függ hogy miről beszélünk). Én csak ott nézek jól van oké biztos nagyon sok ha te mondod... Nem tudom megítélni hogy mennyi lehet, nem tudom mit csináljak. Ja és hülye válaszokat ne, kösz.

2013. máj. 31. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgozz havi 60e-ért, és gyűjts össze 1 milliót ennyi pénzből, persze mellette élj meg. Ekkor megtudod mennyi 1 millió.
2013. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
avagy számolj el egyesével, csalás nélkül 1 millióig. Ha 1 mp alatt lépsz fel 1 számot, akkor az 1 millió mp azaz 16 666,66 perc, 277 óra, 11,57 nap mire eljutsz oda.
2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!