Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buta vagyok, hogyan változtath...

Buta vagyok, hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Sok mindenki mondja hogy buta vagyok.Mármint az életben,nem pedig tanulás ügyileg.Általában érthetetlen vagyok,valamit sokszor kell elmagyarázni hogy értsem tehát lassú a felfogásom,nem vagyok tisztában sok szó jelentésével és el kell magyarázni hogy mit jelent,valamint úgy magában az életben buta vagyok.Könnyen átverthető stb. Jó persze 16 éves vagyok kellene a sok évi tapasztalat is mint mondjuk egy 50 évesnek de akkor is akiket ismerek ők is velem egykorúak és mégse buták az életben:/

Mit tehetnék ? :(

16L


2011. júl. 10. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes kijelenteni magáról, hogy buta, az már nem is buta.
2011. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
olvass könyveket így javul majd a szókincsed.
2011. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a második válaszolóval...olvass könyveket és meglátod hogy javulni fog a szókincsed és a felfogásod is. :)
2011. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat:D

na ettől féltem hogy azt mondjátok hogy olvassak:d utálok olvasni:S de ugy látom kénytelen leszek a joo ügy érdekébenxd

2011. júl. 10. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Velem is elő szokott fordulni,hogy beszélgetés során hallok valami olyan szót,ami számomra ismeretlen.Olyankor mindig megjegyzem magamnak az adott szót és utánanézek a neten,hogy mit jelent,honnan ered,mihez kapcsolodik stb.

Ilyen módon nagyon sok új ismeretre lehet szert tenni!Neked is ajánlom ezt a modszert!

2011. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Aki képes kijelenteni magáról, hogy buta, az már nem is buta. [2]
2011. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
érdekes:) köszi a válaszokat nektek is:)
2011. júl. 10. 12:53
 8/15 anonim ***** válasza:

...és ha lehet, ne bestsellereket olvass. Jóka vámpíros-varázslós könyvek nagyon, csak nem tanulsz meg belőlük semmit.

Ha viszont elolvasol egy Jókait vagy Mikszáthot, ott van történelem, szociográfia, amit akarsz.

Lesz rengeteg ismeretlen szó is, de ezeknek a regényeknek a többségében van szómagyarázat.

És van bennük élettapasztalat bőven, meg humor is :)

2011. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
En 28 eves vagyok,es meg most is buta vagyok. En sem olvastam tul sokat. De szerintem ezt orokoljuk,vagy mi. De jo hallani hogy nem vagyok egyedul.Es komolyan hat ezen akkorat rohogtem:aki kepes magarol kijelenteni hogy buta az mar nem is buta.Komoklyan,szakadok a rohogestol. Eskuszom felviditottad a mai napom.
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amugy meg uzenem hogy szerintem hiaba olvas Jokait...attol meg nem fogja magarol azt gondolni hogy nagyon okos.Eskuszom szakadok.......En is elolvastam Szabo Magdatol az ajto cimu konyvet,de ettol meg a mai napig butanak erzem magam.
2011. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!