Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Vettem egy ZTE Blade 3...

Üdv. Vettem egy ZTE Blade 3 okostelefont (nem dicsekvésként, hanem ez a téma), és volna vele egy kisebb problémám? (nincs kérdőjel)

Figyelt kérdés

Nos, az nem lenne más, mint a jelzőfény. Állandóan fényeket bocsát ki a jelzője, hol narancssárgát, hol pirosat, zöldet, citromsárgát és még kitudja mennyit. Viszont nem mindegyikhez írja ki, hogy mit akar. Arra már rájöttem, hogy ezt a fényt hogyan lehet kikapcsolni, de arra, hogy mit jelent, arra még nem. A leggyakoribb tünetek:

- 3 vagy 3,5 piros villanás, majd ahogy jött, úgy megy.

- 2 piros villanás, majd ahogy jött, úgy megy.

- Folyamatos piros villanások, amit csak abban az esetben hagy abba, hogyha mindenből kilépve lehúzom a fenti fejlécet. Ezt követően nem csinál semmit. Az internet és MÉG A SAJÁT LEÍRÁSA SEM mond erről semmit, csak azt, hogy van. Valaki megtudná mondani a jelentéseket?


2013. máj. 31. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!