Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megkülömböztetni...

Hogyan tudom megkülömböztetni a marihuanat a vadkendertől?

Figyelt kérdés

ugyértem vannak akik azt probálnak eladni a rendes marihuana helyett. hogyan lehet észrevenni rajta, hogy az tuti nem az?

L/16


2009. okt. 6. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

a vadkender teljesen más virágzattal rendelkezik, mint a kender. a vadkender virágzata teljes zöld, alig van gyantája és kiszárítva szinte teljesen porszerű.


a kender virágzata gyantás, szárítva összeáll, a színe pedig fajtától függően lehet zöld, zöldesbarna, sőt vöröses is.


egyébként meg szagról is megkülömböztethető.

2009. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szagról!
2009. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De a kendernek milyen az illata? és a vadkendernek?
2009. okt. 7. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

SZÉP LÁNYGYEREK VAGY, HOGY iLYENEKKEL FOGLALKOZOL.!!!!!

16/F

2009. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívd el és megtudod :d
2009. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kiszárított mariska kicsit poros, ha szétmorzsolod ragad az ujjad a rátapadt gyantától, a szaga meg elég erős. Nomeg ha elszívod totál jól leszel:D

A vadkender az ezzel szemben nem gyantás, ha szétmorzsolod inkább olyan mint ha valami száraz levelet morzsolnál szét. A szaga gyenge, és száraz avar szagú. Ha elszívod csak mérgezed magad lószarra se jó!

2010. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!