Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti lények vannak?

Figyelt kérdés
pl.: vérfarkas, boszorkány, vámpír, elf, mágus, tündérek, szirén, sárkány, nimfák, sámán, furiák, nimfák, valkűrök, fúriák. Mik vannak még??

2013. jún. 1. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem léteznek.


Ami viszont létezik, az része a természetnek, ergo nincs felette.

2013. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem h mi létezik hanem hogy mikről írnak például vagy mikről vannak filmek, könyvek stb.!
2013. jún. 1. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem ezt kérdezted. Azt kérdezted, milyen természetfeletti lények vannak.
2013. jún. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dorina90 ***** válasza:

Nézd, te döntöd el, hogy hiszel-e benne, vagy sem.


Igazából személy szerint én hiszek benne, de hát nem is tudom...


Ami még van, (mármint amit nem írtál le) az az unikornis, pegazus, angyal, démon, gnóm stb.

2013. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
angyalok, démonok, szatírok, istenek, szellemek, titánok, gorgók, kentaurok, goblinok, szfinx, griff, főnix,óriások, minotaurusz, múzsák, küklopsz stb.
2013. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ! :D ;) *.*

Én nem is tudom h hiszek e benük (de nem ezért kérdeztem) :)

2013. jún. 21. 13:27
 7/8 Cíí._. válasza:
wendigo, banshee...
2016. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
itt nem az volt a kérdés ki miben hisz, hanem milyen lények voltak. Valójában nagy része létezett amíg a vatikán az elmúlt 3000 év alatt ki nem írtott mindenkit akiket lehetett, iletve akiket tudott. Sokan máig rejtve maradtak. Bubak,sellő,szirén,gólem,gnom,manó,kobold,tündér,elf,warlock,bányarém,warg,mumus,lidérc,ogre,troll,főnix,szfinx,boszorkány,tündérek,sárkány,rózsakeresztes lovag rend,elementárok,turul,vámir.. stb épp könyvet írok jó magam is és én is gyüjtöttem. Valóságot a mese világgal. Mert ha konkrétan le írnám mi volt az elmúlt ezer évben engem megölnének ebben az életemben is :D
2023. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!