Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról amit...

Mi a véleményetek arról amit írtam?

Figyelt kérdés

A történetem címe : ide kéne a cím :p


Ismertető


Havanna Edens korántsem átlagos. Halhatatlan képességei egyike közé tartozik hogy véletlenszerűen felvillanó látomásai, betekintést invitálnak a múlt elfeledett emlékeibe és a jövő sötét titkaiba. Álomkép formájában megjelenő, mentális elragadásai különös, rejtélyes pillanatokat oszt meg a lánnyal aki viszont képtelen át tekinteni rémálmok köd falán.


Mindig is más volt mint az átlagos emberek. Sosem ismerte a szüleit, így fogalma sem volt róla honnan eredhet átok szerű vonzódása a természetfölöttihez, de egyet tudott. Nem volt halandó... és ezt mindenek árán titkolnia kell.


Ezra Thorne, azonban felfigyel a rendkívülisségeire, s emiatt elrabolja a semmit sejtő, ártatlan lányt. A férfi sötét szándékokkal kényszeríti Havannát a jegyesévé, hogy hatalmat nyerjen tudásából, de képes eközben megférkőztetni testi vágyait? és vajon a lány ellen tud e állni neki?


Ahogy az idő fogytával Havanna próbálja megfejteni a gyönyörű férfit és annak sötét, rejtelmes árnyait, a több mint 300 esztendős, halhatatlan uralkodó lassan kénytelen ráeszmélni hogy prédája érzékisége becserkészte fenevad énjét...


Egy teljesen új világba csöppenve és Ezra segítségével, Havanna talán végre fényt deríthet sötétbe temetett múltjára?


Mindeközben az ellenség is szövetkezik az újonnan felfedezett fegyver kisajátításában. Havannának szabadulnia kell. De kitől is menekül? A vadászok elöl? Ezra perzselő ígéreteitől? A múltja rejtelmeitől? .. vagy talán saját démonai kergetik őt végleg a halál kezei közé?


Azt szeretném tudni hogy mennyire kelt kíváncsiságot benned ez a néhány sor :)


Mit változtathatnék?

Hogyan nevezzem el a történetem?

Ötleteket és minden véleményt tiszteletben tartok és megköszönök :)



2013. máj. 13. 22:40
 1/2 Sparr0w ***** válasza:
Borostás borzok botrányos beltéri barlangrendszerben barátságosan belekezdtek betevőjük bevitelének.
2013. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

AZ Ezra egy angyal nevét juttatja eszembe. Azonban unszimpatikus karakternek tartom az ismertetőd alapján. A Havanna nevet még nem hallottam, a Kubai dohány jut eszembe róla, hiszen Havanna... Mik ezek? Ugye nem vámpírok? Mert nincs sok esélyed, abból túl sok van.

Egyébként címnek olyanok ugranának be mint:

A halhatatlan jövő; Múlt és jövő; Halandó múlt halhatatlan jövő; (vagy egyszavas rejtélyes) Havanna


Remélem segített valamennyit. Sok sikert kívánok, ha gondolod küldd el szívesen elolvasnám. Ha írsz privit még segíthetek

2013. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!