Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows Vista vagy Windows 7...

Milán959 kérdése:

Windows Vista vagy Windows 7 a jobb? Windows 7. em van de már unom! :S és ki akarom próbálni a Vistát! Pár embert megkérdeztem és mind azt mondta rossz! :S valakinek a gépe égett le tőle! Valakinek nagyon lassú volt! :S így nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Isten mentsen meg mindenkit a Vistától!!!

Maradj a hetesnél, amíg lehet, mert egy viszonylag normális verzió, ami utána jön, a nyolcas, az megint egy átok... Az legyen a legnagyobb bajod vele, hogy unod.

2013. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz a vista maradj a 7-nel!
2013. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz lenne a Vista? akkor szerintem maradok a Windows 7 nél!
2013. jún. 2. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Kikel probálni és aztán eldöntöd mi kell. Én vistát használok és jó
2013. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tgsc válasza:

Visszafelé ne fejlődj, szerintem.


vagyis nem véletlen adták ki hamar a w7 et.

a Vista Zsákutca volt elég rendesen.

Ha van felesleges időd. akkor próbáld ki...

2014. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már unod a windows 7 et próbáld ki a windows 8.1 et. Vista is jó csak már régi inkább 8.1 persze ha van felesleges idöd kipróbálhatód a vistát az xp kiköpöt utánzata csak sokkal szebb kinézet,de azzal számolj vistára már nem megy fel az interntet explorer 10 -11 böngészö és nemtudom mozillával mi a helyzet.
2014. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Már kipróbáltam a vistát, 2 nap után vissza tettem a windows 7 et! win 7 el valahogy gyorsabb a gépem ! :) windows 8 azt valahogy nem csípem, próbáltam már azt is engem nem fogott meg! Start menü hiány miatt! Meg alapból megszoktam már a 7 et! :)
2014. ápr. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!