Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitenetek? . A zineryt-tol...

Segitenetek? . A zineryt-tol nagyon egett a borom es kipirosodtak a pattanasaim. De mar nem. Most ez jo vagy rossz? Es ugy latom jonnek vissza.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd fel újra a bőrgyógyászodat, ebben leginkább ő fog tudni segíteni!


Amikor én zynerit-et használtam, az első 1-2 hét alatt nekem is égett a bőröm, de aztán ez elmúlt és a pattanások sem jöttek vissza.

2010. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is égett tőle! és és azután is használtam, hogy lejárt :D és még igy is használt, csak gyengébb, de pont elég. a lényeg, hogy ne hagyd abba
2010. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat..remelem nekem is hasznalni fog..utolso valaszolonak mennyi idon belul hasznalt/?
2010. dec. 14. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából már 2 hét után szembetűnő volt a változás, képeket is készítettem róla. elkezdtek halványodni és "lepotyogni" utána folyamatosan használtam, de naponta csak egyszer, lefekvés előtt, reggel pedig jól leradiroztam, és hidratáltam. aztán ha éreztem hogy valahol megint elő akar jönni egy esetleg, arra a területre naponta többször is rámentem és hamar elmult. de sajnos nagyon tartós maceramentes eredményt nekem csak a fogamzásgátló nyújtott. úgy letisztult a bőröm két hónap alatt, hogy azóta semmit nem kenek rá, reggelente hidegviz és kész. de barátnőim azóta is használják a zyneritet, és nem tudok olyanról, akinek nem használt volna nagyon.
2010. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt..az a baj este nem kenhetem fel mivel egy kremet kell este hasznaljak es reggel nem radirozhatom mert tul kipirosodik az arcom tole es ugy nem mehetek suliba
2010. dec. 15. 17:50
 6/6 A kérdező kommentje:
*te milyen fogamzasgatlot szedsz?
2010. dec. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!