Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor dobják a piacra a Nokia...

Tamás2024 kérdése:

Mikor dobják a piacra a Nokia Lumia 928,1000,1001,1080-t vagy jön magyarországra? Szeretném megvenni valamelyiket. A őáromnak 920-at vettem és én is szeretnék egy hasonlót de lumia családból. Ha nem jön csak jövőre akkor sajnálom nagon.

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 19:05
 1/2 anonim válasza:
A Lumia 928-ast már bemutatták múlt hónapban Londonban. Egyenlőre Amerikában lesz kapható az At&T ügyfelei számára.Arról nincs hír, hogy Európába is érkezik-e majd belőle. Itthon a Lumiaa 925 lesz kaphtó, talán már jövő hónaptól vagy talán 2 hónap múlva. A Nokia 1000 az EOS lesz, amit egyenlőre még tesztelnek 2 változatban Amerikában az AT&T-nél, és sok okdalin azt lehet olvasni róla, hogy július 9-én jelentik majd be, de ez nem hivatalos info, csak mendemonda. 1001-1-esről, vagy 1080-asról nem hallottam még :)
2013. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen az infot!
2013. jún. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!