Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerelmes...

Mit csináljak szerelmes lettem az orvosba? :/

Figyelt kérdés
Na szóval engem műtődtek és a professzornak a tanár segédje nekem eleinte nagyon tetszett :)De nem toom szerintem bele szeretem :/ ŐŐ szedte ki a csövet a hátamból meg minden :) Meg ki védet mert úgy volt h április 9-dikén kellet volna be mennem és anya fel hívta hogy, mit ehetek 9-dikén és mondták h mennyek e még ma szóval ez 8-adikán volt..És mi be mentünk de sajna csak este fél 10-re tudtunk be érni. Másnap reggel a viziten az 1-ik orvos mondta hogy, de fél 10-re az sok ! És a Kiss doki mondta hogy, de úgyis máma kellet volna be jönnie szóval időben jöttek be.. Olyan fajin volt mosolygót rám meg :) Meg aszt mondta hogy, szép a mosolyom :)) Mit csináljak hogy, felejtsem el? :( 14/L
2013. jún. 3. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan ábrándozz Róla - 14 évesen ez szép és jó dolog, ideál. Majd lesz egy fiú később, találkozol vele, aki lángra lobbantja a szívedet, és akkor ez elmúlik.

Jó gyógyulást, jó egészséget kívánok!

2013. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy :) De idegesít hogy, szerelmes vagyok 1 olyanba aki számomra el érhetetlen XDD @
2013. jún. 3. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ne idegesítsen, mert ez nem is ritka dolog.. később sem... sajnos..Mégis jó szerelmesnek lenni. És ez az ideálon való ábrándozás életed egyik legszebb, leggondtalanabb időszaka -
2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van akkor :D
2013. jún. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!