Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki állítólag...

Van egy fiú aki állítólag szerelmes belém, de olyanokat irtogat nekem, meg fenyeget. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves fiú aki állandóan iszik,és ha piás akkor hülye,tegnap voltam nála,és meg ütött,meg ma olyanokat irt,nekem,hogy te retek.meg fenyeget h ir anyámnak,meg h jön át hozzám és szét veri a családomat,már rendesen rettegek tőle,állandóan zaklat,és tényleg olyanokat ir.. hogy fuu.meg arra vár hogy én hozzám költözhessen,meg hogy én tartsam el,ő nem dolgozik 7 éve.az anyja nyakán van. ezt egy normális lány már nem tűrné el ahogy beszél..

#fenyegtnek
2013. máj. 26. 00:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyira meg aláz,le sem írom olyan durvákat mond rólam
2013. máj. 26. 00:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj hozzá feleségül. Összeillő pár lesztek.
2013. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért. Mielőbb, mert ez csak durvább lesz.
2013. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább mit NEM kéne tenned:


- válaszolni az üzeneteire

- felvenni neki a telefont

- szóba állni vele

- találkozni vele

- elmenni hozzá

2013. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vani08 válasza:
Szerinted az ilyen ember érdemes arra, hogy itt ilyen kérdést feltegyél róla - ilyen témában, és lejáratod magad hogy a további lépéseken még neked el kell gondolkodni?
2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!