Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy adjak fel álláskereső...

Hogy adjak fel álláskereső hirdetést?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, van egy érettségim, és most végeztem el egy idegenvezetőit. Tavaly cukrászdában dolgoztam 2 hónapot, az előtt pedig szállodában szobalányként szintén 2-t. Sajnos ezekre a helyekre már nem mehetek vissza, nehéz lenne megoldani a szállást. Diákmeló szintén nem jöhet szóba, mivel nincs tanulói jogviszonyom szeptemberig. Nagy szükségem lenne arra, hogy egész nyáron dolgozhassak (akár hétvégén is, éjszakai műszakban is) mind lelkileg, mind anyagilag. Bármit megcsinálok, ha megmutatják, hogy kell. Szerintetek ezt hogy tálalhatnám?
2013. jún. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb cég ha keres valakit, akkor általában nem a keresők hirdetéseit bújja, hanem a hozzá jelentkezők közül válogat. Nézd meg az álláskereső portálokat (grafton meg ilyesmi), regisztrálj és jelentkezz mindenre, amit úgy érzel, hogy meg tudnál csinálni. A nagyobb szállodáknak van saját honlapjuk ahová fel lehet tölteni önéletrajzot.

Neked kell szaladni a meló után, az sajnos nem működik, hogy feladsz egy hirdetést és majd keresnek.

2013. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, elsősorban a "Munkát kínál" rovatot pásztázom, de úgy gondolom, nem árt, ha felteszek egy hirdetést.
2013. jún. 3. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!