Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi rosszindulatú ember? Ahelyett, hogy segítő szándékkal szólnának hozzá a kérdésekhez, inkább csak leszólják a kérdezőket! Nem kell válaszolni, ha nem tetszik a kérdés!

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Jó, akkor erre sem válaszolunk.


Az alábbi nem válasz neked, csak jegyzet magamnak a miértre.


1. A kérdés mindennapos (mikor kapom meg a jogsit, vannak-e szellemek stb.)

2. A kérdés maga arrogáns, provokatív

3. A google első találata megfelel a kérdésre.

4. A kérdés olyan, hogy nem megválaszolható

5. A kérdés olyan, hogy minimális a valószínűsége, hogy valaki tudja a választ. A válaszoló a kérdező helyett kutakodik a megoldás után.


Van még több ilyen ok, de ennyi talán elég

2013. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kellene válaszolnia az ilyen embereknek igen..ha nem tud segítôleges választ adni,ne tegye,minthogy poénkodjon....!Az meg a másik oldala a dolognak,hogy a poénos válasza csak neki tetszik!Hasonló kérdésre válaszoltam az imént,de lepontoztak....és kaptam "egy kedves" kommenet is mellé!!!
2013. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egy tipikus példa ma délutánról:

(SOS) Hol lehet megvenni a legyek urát spanyolul (Budapesten)?


Szerinted, erre mit lehet írni. Persze semmit. De nem érzed mennyire nevetséges az illető?

2013. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
és az téged olyan rohadtul zavar h valami arrogánsat oda kell írnod? :D nem tudod, mer nem jársz könyvesboltba pesten és nem láttad véletlenül egyik bolt polcán se. ergo nem válaszolsz a kérdésre
2013. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sok ember nem gondolkozik az édesapám sok midnent nem talált meg az itenrnetem megmutattam ezt a honlapot és hogyan kel mit mien kategória és ami fontos megkérdezte .. hiába van a google az manapság sok hülyeséget is adhatki nemcsak jó válaszokat
2013. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rosszindulat fényes illusztrációja az első válasz lehúzása.
2013. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!