Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti pályaválasztáskor az...

Ti pályaválasztáskor az álmotokat követtétek, vagy a szüleitek álmát teljesítettétek be?

Figyelt kérdés
Épp ez előtt állok....előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jún. 3. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A pszichológiában alap, hogy mennyire káros, ha egy szülő nem fogja fel, hogy a gyereke önálló ember, saját célokkal és álmokkal, és ráerőlteti a saját elképzelését. Szóval én finoman megmondanám nekik, hogy az a helyes, ha mindenki a saját életéről dönt.

Egyébként én saját elképzelés híján megfogadtam a szülői tanácsot a pályaválasztásnál. Most van egy szakmám és munkám, amit nem szeretek, de nem hibáztatom őket, nekem kellett volna kitalálnom, hogy mit is akarok csinálni, és nem kerültem volna ilyen helyzetbe.

2013. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskola közelségét néztem amilyen f@sz voltam, csak hogy ne kelljen sokat utazni. Meg is lett az eredménye. jó pár 1000 óra elpocsékolt idő, amit soha nem fogok visszakapni.
2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a szüleimét követtem és nagyon megbántam, az volt a gond, nem volt konkrét és határozott elképzelésem.
2013. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!