Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ezzel más is így? Sokszor...

Van ezzel más is így? Sokszor eszembe jut, hogy kár, hogy nem a '80-as, '90-es években voltam tizenéves. Valahogy nagyon tetszik az a korszak sokat is hallottam róla.

Figyelt kérdés

(Még ha az 1970-es években születtem volna, az is jó lenne) Meg a zenék is normálisabbak voltak szerintem akkor. Visszatekintve nyugodtabbnak látom az akkori életet, bár nem éltem még akkor, tehát ez csak az én véleményem.Akik kb. akkor voltak kamaszok,ti mit gondoltok? Van benne valami,vagy egyáltalán nincs igazam?

Persze szeretem a mostani életem,semmi bajom vele csak érdekel...:)



2013. jún. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom,de pont h ezekben az években volt a gazdasági világválság..alig volt kaja,ruha....stb :) de nemtudom lehet h nem is volt annyira rossz :)
2013. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ezek miatt tetszik ez a kor,végülis a jelenleginek is vannak hátulütői.:)


Jöhetnek még válaszok:)

2013. jún. 3. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen látom. Én ugyan a '90-es években voltam tini, de számomra is nyugodtabbnak voltak azok az évek. Ott is volt persze drog, pia,gyakorlatilag majdnem minden, ami ma ( az őrült netezést kivéve), mégis más volt. Pl. én úgy tapasztaltam, hogy aki akkor idősebb volt, azt még kicsit jobban tisztelték, általános iskolás lányok nem jártak gimis fiúkkal, vagy ha mégis, akkor sem volt olyan hatalmas korkülönbség.


Amit a zenéről írsz az nagyon igaz: sokkal jobbak voltak az akkori számok, még akkor is, ha ma divatjamúltnak hatnak. Akkor még kevesebb volt a megcsinált sztár, vagy ha mégis tehetségtelenül nyomták előre, előbb-utóbb eltűnt a süllyesztőben.


Talán többet is táncoltak a fiatalok akkoriban, még jobban volt udvarlás is, ma sok kapcsolat gyorsan kiüresedik...


Kevesebbet neteztek az emberek. A '90-es években nem tapasztalhattál olyat, hogy egymás mellett ülnek a tizenévesek, és ennek ellenére mindegyik az okostelefonjára koncentrált volna. Valahogy több volt a kommunikáció.


Szóval én egyetértek veled, kedves kérdező, és féltem a mai fiatalságot, mert túl sok agresszív inger éri őket, és ehhez még túl fiatalok szerintem. Mert lehet, hogy változnak a szokások, a média, de attól még a mai gyermek is gyermek, és attól, hogy korán érnek, nem szabadna idő előtt felnőttként kezelni őket, mert káros lehet. Nem biztos,hogy az lesz, de az esély megvan rá.

2013. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!