Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jo a hazilag keszitet szappan...

Jo a hazilag keszitet szappan hajat mosni?

Figyelt kérdés
lecci valaszojatok hamar zsirosodik a hajam es mar nem tudom mit csinajak

2013. jún. 3. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját készítésű szappant használok kézmosáshoz és ahhoz tökéletes a házi szappan. Hajat egyszer mostam ezzel a szappannal, mert nekem nagyon nem vált be hajmosáshoz. :-(

Kézmosáshoz viszont nagyon jó.

Zsíros haj esetében jó lenne, ha meg tudnád állapítani, hogy mi a kiváltó oka a zsírosodásnak, azért, hogy az okot tudd kezelni. Például, ha a táplálkozásod olyan, hogy csak azon kellene változtatni, akkor egy kis változtatással meg is lenne oldva. Lehetséges, hogy hiába használnál bármilyen márkás hajsampont, ha az okot nem kezeled.

Esetleg próbálj ki különböző gyógynövényeket, pakoláshoz vagy hajmosáskor, azok nagyon jót tesznek a fejbőrnek, A fejbőrön baktériumok is élnek, de ha túl sok van azokból, akkor az nem egészséges, ezért olyan gyógynövényeket is kipróbálhatsz, amelyek ezek megfékezésére is alkalmasak. (Például levendula.)

2013. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!