Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszanyerni az...

Hogy lehet visszanyerni az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Akadt az életem során rengeteg ember aki lerombolta azt a kis önbizalmam is, ami volt és bántott. Már nem szeretek emberek közé menni.Volt hogy már remegtem az idegességtől mikor valaki elkezdett bántó dolgokat mondani Volt már valaki ilyen helyzetben? És ha igen, tudott tenni ez ellen valamit?
2013. jún. 3. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én fél éve járok pszichológushoz az önbizalomhiányom miatt és nagyon sokat segített. egyszerűen az, hogy szabadon elmondhatom a félelmeimet, szembesülhetek velük, kiadhatom magamból és ezáltal rájöhettem, hogy sokszor hülyeségektől tartottam, nagyon sokat jelentett.

én sok mindent kipróbáltam a pszichológus előtt, meditáltam, segítő könyveket olvastam, amik ideig-óráig beváltak, de valahogy mégsem tudtam kijönni a gödörből. mikor rájöttem h 22 évesen azért nem volt még párkapcsolatom mert rettegek attól h nem vagyok elég jó valakinek és inkább elmenekülök a csalódás elől, arra jutottam hogy nem akarok tovább szenvedni, felkeresek egy szakembert. nekem tényleg használt, remélem továbbra is használni fog!

sok sikert neked!

2013. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2013. jún. 4. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!