Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nagyonjó cuccaim vannak de félek őket hordani,mert attól félek hogy kicikiznek...pl van egy pánt nélküli ruhám ami szerintem és a barátnőim szerint jól áll de sehova nemmerem felvenni,mert félek a kritikától..tehát félek hogy leszólnak majd:) mit tehetnék?:c

2013. jan. 23. 18:23
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy de ha még 13-18 akkor mindenképpen Ne. Ha utána akkor meg nyugodtan és meglátod nem lesz negatív kritika.
2013. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

okés,de itt most nem azon a rucin van a hangsúly:)hanem hogy félek bármit is tenni,mert leszólnának...és pl ez a csaj: http://www.youtube.com/watch?v=sg2PUWZ4fiA

annyira magabiztos ,sugall róla az önbizalom ésnem akarom leszólni,de nem valami vékony..én azvagyok és alakom is van szóval nem értem miért piszkálnak...

2013. jan. 23. 21:03
 3/5 anonim válasza:

ez sosem azon fog múlni, hogy valaki kövér vagy vékony...

nekem nagyon sokáig nem volt önbizalmam bizonyos dolgokban...de aztan sokáig biztatott a legjobb barátnőm és rászántam magam h ezen változtatok...

sokkal jobban érzem magam most...

lehet h fogsz kapni negativ kritikát, hiszen mindenki ugy sem fog szeretni...ilyen ember nincs! de amig meg sem probalsz változtatni addig nem tudhatod...

egy életed van, ugy éld hogy boldog légy és használd ki minden percét!

én azt mondom hajrá!! ne habozz!

2013. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozz másokkal az a fő hogy neked tetszen. nekem sem volt sokmindenben önbizalmam de a legjobb barátnőm sok dologba segített. nem vagyok mindenre képes, de nem az a bászli lány vagyok. neked sem tudok jobbat ajánlani. sok sikert a továbbiakban. :)
2013. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sárii<3 válasza:
tudod, annak a lánynak az a titka, hogy elégedett önmagával, nem keresi a hibát magában, szereti magát ahogy van.
2013. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!