Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék Kávét (vagy valamit...

Hol tudnék Kávét (vagy valamit ami élénkít) venni? (kicsit bővebben lett ) Bp.

Figyelt kérdés

na hát a kérdés nem valami pontos de a lényege az lenne a dolognak ,hogy aludtam vagy kettő teljes órát sikerült aludni mert tanulnom kellet. Nulladik órával kezdem ezt a napot és kell valami amitől felkelek.


esetleg valami erős kávé ? de milyen ? és hol ? kb 6kor már nyitva van


2013. jún. 4. 04:52
 1/5 A kérdező kommentje:

vagy tea..vagy energia ital vagy bármii :" D

esetleg mekire gondoltam

2013. jún. 4. 04:54
 2/5 anonim ***** válasza:
teszkó
2013. jún. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég álmos lehetsz, ha ilyen buta kérdést tettél fel... 1. Járod a várost, és kb. ötszáz ilyen hely "jön szembe". Bármelyik Princess, Fornetti, Spar, Tesco, kávézó, sok pékség...


2. Pontosabbat hogyan mondjuk, ha annyit írsz csak, hogy Budapest??

2013. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fornetti??Spar?? :D de valami készre gondoltam , és a spar 7 előtt tuti nem nyit ki! és egyáltalán melyek az erős kávék ?


(igen,ostoba kérdések de hát na honnét tudnám ha nem innen : D)

2013. jún. 11. 21:28
 5/5 anonim válasza:

Rengeteg éjjelnappali van Budapesten.

nagyjából minden saroknál abba lehet botlani meg részeg fiatalokba. Ott van energiaital pl.

De otthon nem tudsz kávét főzni?

2013. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!