Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14éves, vagyok is nem volt...

14éves, vagyok is nem volt nagy bajszom is szerretem volna nagyobbat mert a barátaim már borotválják, is nekkem nem nőlt ki nagyon csak egy kicsit is ezért le borotváltam szerintetek jol tetem vagy nem? Nem lesz ebböl, baj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

kihúzod a gyufát a szőrmanóknál!


mégis milyen bajra gondolsz? ... újra kinő, de abban ne reménykedj, hogy gyorsan, hogy hipp-hopp tömör nagybajszú leszel

2013. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem lesz tole semmi bajod, idovel majd kino. De lehet sose leszel eros arcszorzetu szerencsedre. Azt a csajok tobbnyire nem birjak. Viszont birjak a jo alaku kedves sracokat, ugyhogy amit tehetsz hogy tetszél a csajoknak az az, ha sportolsz sokat, kitarto vagy, es elozekeny, kedves.
2013. jún. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!