Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy postai...

Hogyan zajlik egy postai feladás? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha a postán fel szeretnék adni 2 db tok nagyságú dolgot, akkor az mennyibe kerül, illetve annak a szállításra való becsomagolását nekem kell megoldani? Ha igen, hol tudok hozzá alapanyagot venni? (szerintem egy nagy boríték, plusz az a buborékos csomagolóanyag elég lenne neki).Meg, hogy pontosan hogyan is zajlik a feladás. Szeretnék az egyik internetes piactéren árulni valamit, de amíg nem tudom hogyan kézbesítsem, addig nem szeretnék aukciót nyitni neki.

Előre is köszönöM!



2013. jún. 4. 16:39
 1/3 anonim válasza:

Amit fel szeretnél adni szerintem belefér egy A/4 es borítékba. Ha törékenyebb vehetsz bubisat is. A feladása súlytól függ, itt egy táblázat, hogy mi mennyibe kerül. Jó tanácsként mondom, hogy ajánlva add fel, mert én gyakran adok fel dolgokat, de hajlamosak eltűnni rejtélyes módon a csomagok. Ha simán adod fel és eltűnik nem tudnak mit csinálni vele. Ha elsőbbségivel szeretnéd annak is + költsége van de az nem egy húzós összeg. Vagy vannak még postakész borítékok is de szerintem a postán is segítenek neked megtalálni a legmegfelelőbbet!

[link]

2013. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a boríték meg esetleg a bubis csomagolót postán lehet vásárolni?

Azt meglehet csinálni, hogy odaviszem a 2 tok nagyságú terméket és megkérem ott őket, hogy borítékba stb. tegyék bele?(tehát szállításra előkészítve)

2013. jún. 4. 17:14
 3/3 anonim válasza:
Nálunk úgy van hogy bemegyek kérek egy olyan borítékot, kifizetem, utána megcímzem (azt mindenképpen neked kell mert ők nem fogják helyetted) utána odaadom leméri mondja az árat és kifizetem. Ha ajánlva adod fel még ki kell tölteni egy kis zöld papírocskát és azzal együtt adod oda a feladandó borítékot.
2013. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!