Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltünt az utalványom? Mit...

Eltünt az utalványom? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
utánvételt küldtem svájcba és 67ezer ft volt az összeg,a csaj 1hét után szolt is hogy megkapta,én 2honapja nem kaptam vissza a pénzem.Már ki lett töltve olyan tudakozvány kb 3hete.Mit lehet tenni?vissza fogom még kapni azt a pénzt?Az igaz ha a posta elkeverte a pénzt akkor kártéritést kell fizetniük?Azért ez nem kevés összeg!

2013. jún. 5. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a tudakozvány eredménye NEM az, hogy szabályszerűen kézbesítették az utalvány összegét, a posta kártérít.
2013. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ezt az összeget ezt a 67ezer ft-ot a postának mindenképpen meg kell fizetnie nem?
2013. jún. 5. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mi a tudakozvány eredménye! A pénzt akkor is vissza kell kapnod...
2013. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha az lesz az eredmény hogy a posta elkeverte akkor jár kártérités?én ugy hallottam!
2013. jún. 6. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Ha rosszul kézbesítették akkor is, ha elkeverték az utalványt akkor is, mert az a pénz a tiéd...
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,azért ez nem kis összeg.És már 2honapja itt várom.
2013. jún. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!