Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell vigyázni Budapesten?...

Mire kell vigyázni Budapesten? Főleg a lopás elleni védelemre gondolok? Valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Valakivel történt már hasonló? Most fogok majd Bp-re költözni és eléggé félek, hogy esetleg a tömegközlekedési járatokon egyszer csak meglopnak. Mire figyeljek nagyon?

2013. jún. 5. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Hát ja engem rendszeresen meglopnak, ezért már csak vészhelyzetben járok tömegközlekedéssel vagy olyan helyre ahol sok az ember. pl a 4-6os meg az összes buszon szerintem nem árt, ha vigyázol főleg a táskádra, meg iratok pénztárca. Mindig magad előtt tartsd.
2013. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsebed mély legyen, farzsebbe érték nem kerül, táskát nem hordasz villamoson, metrón, tömött buszon háton/oldalt, csakis magad előtt, vagy a lábad között. Biciklit, ha értékes, nem hagysz felügyelet nélkül, lakattal sem, egyébként vastag lánc + jó lakat/U-lakat. Ha valaki beléd ütközik, az mindig gyanús, figyelj! (Bár többnyire továbbadják, mire elkapnák.) Egyébként ha ezekre figyelsz, akkor nem olyan vészes. De azért egyedül sose lazulj el a belvárosi tömegközlekedésben...
2013. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
úristen ilyeneket mondtok szegény kérdezőnek...most már biztos nem fél:D egyáltalán nem olyan súlyos a helyzet, mint ahogy beállították. engem pl sose raboltak ki. pedig nagyon laza tudok lenni egyedül is. sőt, ismerőseim közül is csak egyet, őt is csak egyszer, és nem bkv-n. nem kell paranoiásnak lenni:D az alap dolgokat tartsd észben, és nem lesz gond. nagyon figyelni a feltűnően barna emberekre kell. de ha az összes hátrányos helyzetű fiatalember kirabolt volna, akiket bkv-n láttam...:D szóval lényeg a lényeg, nem kell félned.
2013. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet a lányok könnyebb célpontok, de vigyázni fogok a barna emberekkel :D Most talán egy kicsit megnyugodtam és köszönöm a tanácsokat, oda fogok figyelni nagyon :)
2013. jún. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!