Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emo vagyok. Új ebben a stílusb...

Emo vagyok. Új ebben a stílusban. Azt mondták rám, hogy nem vagyok igazi emo mert "sokat mosolygok". Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat mosolyogsz! :DDD A tapasztalataim szerint az emberek nagy része nem tudja, hogy mit jelent emósnak lenni. Ezért is érdemes inkább a neten megismerkedni ezzel a stílussal, mert hihetetlenül változatos. Igazából lehetsz belül emo és lehetsz külsőre is. A mosolygás meg a fekete ruha nem számít, mert pl.: a saucy emósok folyton vidámak... Itt van pár link, ami talán hasznos lehet: [link]

[link]

2013. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez marhaság:'D Attól még, hogy mosolyogsz lehetsz emo. Én is sokat mosolygok, meg röhögök... Mikor a legjobb barátnőmmel vagyok:) Fontos, hogy emiatt ne fordulj be/legyél szomorú, csak, hogy igazi emo-nak gondoljanak. Fogalmuk sincs mit jelent ez igazából, tehát melegen csókoltatom a drágákat:* cO:... :) xxx
2013. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Skin96 válasza:
0%
Ez az emo stílus csak a buzulásról, az önpúsztításról, drogozásrol szól. Egy csicska az összes
2013. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem azért de az emo stílus nem a buzulásról szól..... Inkább a mostani páwákat vedd figyelembe na azok buzulnak
2013. jún. 8. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat mosolygok és mégis igazi emo vagyok:)

Nem mások döntik el hogy az vagy-e vagy nem. Te ismered magad a legjobban.

2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Istenem,de hülyék-.-" én is sokat mosolygok, nevetek, vidám waook és mégis , lássanak csodát: emo waook:)))) nekem is ieneket mondtak az elején de még sokkal durvábbakat is:/ de ezek az emberek nincsenek tisztában a szó jelentésével... csókoltatom őket xD (és ne törődj velük;D)
2013. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah az a másik lehordanak mindennek
2013. jún. 9. 22:23
 8/8 LinHono válasza:
Akkor leszel emo ha te annak érzed magad. És ennyi pont elég. Szard le hogy mások mit mondanak rólad. Amúgy meg az emo nem a szomorúságról meg a vagdosásról szól. Sőt csak nagyon kevés emo vagdossa magát. Az hogy meg sokat mosolyogsz az nagyon jó. Ha jól érzed magad és boldog vagy akkor ne tettesd hogy szomorú vagy. És csak azért mondják hogy nem vagy emo hogy cseszegessenek mert nekik nincs stílusuk és nem mernek mások lenni. Légy büszke arra hogy ki vagy te! És ha megint azt mondanák hogy nem vagy emo mert mosolyogsz akkor csak mégjobban villogtasd meg a mosolyodat. <3
2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!