Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok ilyesztő horror...

Mondanátok ilyesztő horror filmeket?

Figyelt kérdés
nagyon rég nem ijedtem meg és már megszeretnék:D

2013. jún. 6. 09:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Texasi láncfűrészes, Sziklák szeme, Éden tó (Eden lake), ezek elég parák szerintem
2013. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom nem láttam még őket de a láncfűrézest ismerem adsz róluk egy ks leírást?
2013. jún. 6. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
a francia horrorfilmek között vannak nagyon jók, ha hazaérek majd írok egypárat
2013. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

(első vagyok).

A Szilák szeme: elindul egy család, lerobbannak a sivatagban, aztán előkerülnek ilyen ott élő mutánsok, és elviszik őket. Elég ijesztő film, élethűen van megcsinálva. A második részében katonák mennek el ugyanoda, azokat is elkapják. Az első jobb volt szerintem.


Éden tó: szerelmes párocska elmegy vadkempingezni egy tóhoz. Ott találkoznak pár szemét kis kölyökkel, akik üvöltetik a zenét, odaengedik a kutyát... stb., a srác beszól nekik, aztán onnan indul a para. Elég félelmetes, főleg, hogy nem ilyen eltúlzott horror, szóval akár a valóságban is megtörténhet.

2013. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ja a sziklák szeme az amikor a végén a férfi a kutyájával egy faluba megy?

mert ha igen akkor jó és nagyon sokat segítettél vele már rég gondolkozom melyiklehetet az a film csak nem jutott eszembe barátomnál nálttam egy kis részt úgy 5 percet belőle

amikor a városba indul de végig soha sem láttam nagyon köszi

még jöhetnek válaszok!!!

2013. jún. 6. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
A Sziklák szemén mindent fogsz csak megilyedni nem.. Undorító film sztem. Ha ilyedezni akarsz akkor lehet jobb régebbi filmek között keresgélni amikor még tényleg filmeket csináltak.. Nekem a mostaniak közül idáig a Mama '13 és a Démoni Doboz jött be, de ezeken se fogsz 90percig félni.. 2-3x lehet megilyedni ezen a kettőn is
2013. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha viszont vér jön be akkor ottvannak ezek hogy Sziklák szeme 1-2, Halálos kitérő 2-3-4-5, Motel 1-2-3(bár itt az alapsztori elgondolkodtató) Grotesque, Texasi Láncf. (humoros az 'igaz történet' szöveg benne, talán ettöl kicsit félelmetesebb is) és még a Véres valentin(2008) amik most így eszembe jutnak
2013. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most töltöm a tesaszit de a 2013-mast
2013. jún. 8. 21:49
 9/13 A kérdező kommentje:
texasit*
2013. jún. 8. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
éna 2006ost láttam
2013. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!