Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-es segítség? Vki!

Ebay-es segítség? Vki!

Figyelt kérdés

Most kezdtem el az ebayt használni és lenne pár kérdésem azokhoz akik már gyakorlott vásárlói az oldalnak:) :


1. Olvastam több fórumon zavaros infókat, hogy csak az ebay.co.uk-ról jó vásárolni meg ilyesmi.. mi a különbség? nem csak a nyelv h pl az ebay.de-n németül van minden?

2. Azt mondják Angliából általában pár nap és megérkezik a termék.. Nekem eddig csak Kínás-at sikerült találnom, erre hol tudok rá keresni?

3. Soha nem láttam még h feltüntetné az eladó mennyi a szállítási idő. Ezt pontosan hol lehet látni? mert én csak ezt látom általában h: Delivery: Varies for items sent from an international location - rossz helyen nézem? Lehet én vagyok a béna, ha igen leírnátok h pontosan hol és mire kell kattintanom h azt lássam?

4. Ti minimum milyen értékelésű eladótól vásároltok? én most egy 98,7%ostól rendeltem, az még belefér?


Köszönöm azoknak, akik időt szakítanak arra, hogy válaszoljanak:) Köszönöm!



2013. jún. 6. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. én kínából rendelek, olcsóbb, és 2 hét alatt ér ide. Ha megnyitod a termék leírását, kb a kép alatt van ilyen: Shipping and payment, néha kiírják. vagy ott az ár, az alatt a Shipping, ott van hogy see details vagy hasonló. nem tudom pontosan. néhányan nem, de legtöbben feltüntetik. kínából általában 14-31 nap között van az idejövetel.

az értékelésben pedig sztem 98 még jó, één 90 alatt nem vásárolok.

2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek es mindig a .com-ot hasznalom. Elofordul, hogy vmi extrem cuccot keresek, ami nincs .com-on, akkor feladja lehetosegnek a .co.uk-t es akkor az ar nem dollarban hanem angol fontban van kiirva, de lattam mar canadai dollart meg ausztral penzt is. Mindegy vegulis, mert nekem nem kell atvaltani semmi penzt, a Paypalrol ugyis csak annyit vesznek le amennyi a termek erteke.


En 97% alatti eladotol nem vasarolok, ha nem muszaj. Ha a termek nincs masnal, csak alacsony szazalekos eladonal, akkor mindig elolvasom a negativ ertekeleseket, mert az eladok legtobbszor reagalnak a negativ ertekelesre. Az elado valaszabol kiderul, hgy mennyire megbizhato, es eldontom, hogy megeri-e a kockazatot.


Altalaban oda van irva, hogy varhato erkezes Junius 20 es 30 kozott, vagy ilyesmi, de olyan is van, hogy 10-13 nap.


A keresesnel bal oldalon be tudod allitani, hogy item location, ez altalaban kiszuri a kinai arusokat. DE! Nagyon sokan hazudnak. Azt irjak, hogy a termek helyszine USA, es kozben 15-20 nap szallitasi ido. Ja, orszagon belul tobb mint 2 het? Ilyenkor mindig megnezem ezen eladok oldalat es kiderul, hogy igazabol Kinaban vannak, de a tobb eladas erdekeben azt hazudjak, hogy mashol.


Kerdezz nyugodtan, nemcsak vasarolni, de eladni is szoktam... (lassan tobb mint 8 eve nyuzom :)

2013. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!