Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom a...

Miért ítéli el a társadalom a droggal élőket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert aki drogozik az nem a saját eszével gondolkozik/cselekszik... A drog átveszi a hatalmat az emberen, ilyet meg csak a nagyon gyenge emberek csinálnak.
2009. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert a társadalom számára haszontalan egyedek.
2009. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon érdekes kérdés, szeretném én is megkapni a rá választ.


Sok emberről nem is gondolnátok, hogy használnak valamit...na de mindegy..

2009. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

én nem ítélem el, én is drogozok. :)

szerintem hasonló a hasonlóval haverkodjon, aztán senki se akar megtéríteni senkit.

2009. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Engem igazából nem érdekel, hogy ki drogozik, ki nem, mindenkinek joga van megválasztani a kötelet , amire felköti magát. Viszont gondolj bele, drogosan ül kocsiba, az azért már elég ok, hogy elítélje a társadalom nem???Amíg csak önveszélyes, addig kit érdekel, de ha pont az én kocsimba száll 180 km/h-val????
2009. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alapon bármiről lehetne kérdezni: miért ítéli el a társadalom, HA nincs saját, tényekkel alátámasztható saját tapasztalata?
2009. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Elitélendő, én is el itélem, eldobja az életét, habár nem tudjuk miért élünk, azért biztos nem hogy drogozzunk...
2009. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

mert fogalmuk sincs az egészről. könnyebb elítélni, mint segíteni. de gondoljunk csak bele, ha én lesz*rom a drogost, elítélem, lenézem, akkor tényleg kocsiba ül és megöl másokat is, tőled is lopni fog, hogy legyen pénze.

egy drogosokat segítő(én magam sosem drogoztam)

2009. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
A kezelését az adófizetők pénzéből fizetik.
2009. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Én azért ítélem el, mert én se nyúltam semmihez, miután anyám holttestét találtam meg, így ez nem kifogás, hogy nem bírom ki nélküle épp ésszel, hogy lehetetlen...

Ha valaki szórakozni akar, kikapcsolódni, egyszerűen nevetséges, hogy csak ezzel tud!

Aztán meg panaszkodik, hogy nincs pénze, hogy átverték, blabla, mint a volt osztálytársaim, kollégista társaim...

2009. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!