Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez megoldható-Külföld?

Ez megoldható-Külföld?

Figyelt kérdés

Párommal Ausztriába szeretnénk menni dolgozni, a határ mellé költöznénk. Viszont úgy akarjuk, hogy együtt bejárni, egy műszakba, egy munkahelyre. Ez megoldható? Nekem ipari elektronikai technikus végzettségem van, páromnak érettségi. Itt Mo-n el lehet helyezkedni sima érettségivel is abban a szakmában ahol én dolgozom. De ha ott nem, akkor én is elhelyezkednék az idegenforgalomban, mondjuk szállodában. Vagy így mennyivel keresnék kevesebbet, mintha a szakmámban helyezkednék el?


Az lenne még a kérdésem, hogy milyen szakmát érdemes letenni, amivel külföldön el lehet helyezkedni jó pénzért? Akár vállalkozás is lehet. Köszönöm!



2013. jún. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok esély nincs arra, hogy mindketten ugyanott kaptok munkát.
2013. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen,hogy szimpla érettségivel szakirányú végzettséget igénylő munkát kapjon. Másrészt szerintem a kapcsolatotok számára is egészségtelen lenne, ha a nap 24 óráját eggyütt töltenétek (de ezt csak úgy mellékesen teszem hozzá).
2013. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Másrészt szerintem a kapcsolatotok számára is egészségtelen lenne, ha a nap 24 óráját eggyütt töltenétek "


EZT miböl gondolod? Miért lenne gond, ha két ember napi 24 órát együtt van, ettöl miért menne tönkre a kapcsolatuk?


Mi a férjemmel már 15 éve napi 24 órában vagyunk együtt (közös munka meg hobbik), és semmi baja a kapcsolatunknak, söt közel-távol az egyik legjobban müködö házasság a mienk. (Jó, ez idö alatt volt kv 15 nap, amikor valamelyikünknek el kellett utaznia egy napra, de több nem)

2013. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hagyd rá...tipikus átlag ember felfogás... átlag kapcsolat lehet az övéké is....hagyjuk. Vicces hogy nem is ilyen kérdést tettem fel, de ha már itt tartunk megjegyezném hogy az emberek 80%a úgy van valakivel kapcsolatban, hogy azt sem tudja mi az az igaz szerelem, de amit nem tud és ismer, az nem hiányzik neki. Szinte az összes ismerősöm így van, és csak mosolyogni tudok rajtuk és sajnálni tudom őket. Párommal 7 éve vagyunk együtt, és képes megkérdezni tőlem az egyik, hogy volt e már szó a házasságról. Se köpni se nyelni nem tudtam...szegénynek milyen lehet a kapcsolata a párjával..Itt is gyakorin az összes kérdésemet lepontozzák amihez ilyesmit írok hogy igaz szerelem, meg lelki társ....Bocsi hogy leírtam ezeket, de ki jött...szánalmasak az emberek. Ne akarjátok már másra ráerőltetni a saját felfogásotokat..pf
2013. jún. 7. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
A 80%ot tapasztalatból írtam, de szerintem még kevés is..
2013. jún. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!