Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be nyáron jól...

Hogyan osszam be nyáron jól az időm és energiám, ha ennyi "dolgom" lesz? 16/L

Figyelt kérdés

Június 27-én lesz az évzáró.

1.Először is szeretném szeptemberben letenni angolból a középszintű nyelvvizsgát, az angoltanár ami könyvet ajánlott, abban 20 tétel van és mindegyik olyan 3-4 oldal, hetente 2-3x kellene tanárhoz járnom.

2. Apukám kint dolgozik Németországban, anyummal hozzá kimennénk nyaralni olyan 2-3 hétre.

3. Önkéntes munkát is kellene végezni, mert érettségiig meg kell lenni az ötven órának, egy nap csak 2 órát lehet teljesíteni.

4. A barátnőimmel, haverokkal is szeretnék azért néha bulizni, elmenni élményfürdőbe, moziba vagy csak itthon filmezni.

5. Már nyárra legalább 30 filmet elterveztem, hogy megnézem.

6. És végül augusztus közepétől egy picit tanulnom is kellene. :))

Szerintetek, hogyan ossza be az időmet, hogy semmi se maradjon ki?:)



2013. jún. 7. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hol van a problémád? :)

Ha felnőtt leszel ez sokkal de sokkal rosszabb lesz!Akkor nem is lessz olyan hogy nyári szünet csak munka megállás nélkül.

Amit szerintem túlspilázol az a 30 film.Miközben azt nézed nem csinálsz semmi hasznosat,szal ezeket vagy esténkéntre tervezd vagy húzd ki a listáról.

Minden reggel kezd korán a napot így jut majd időd könnyen mindenre,szal ne lustulj mint a csajok többsége,kapcsold ki a gépet és állj neki mindennek amit elterveztél.legyen minden napod előre megtervezve időre lebontva és tarsd magad a határidőkhoz és akkor mindenre elég lessz az időd,sőt rá is jössz hogy reggeltől késő estig mennyi mindent lehet csinálni! :)

2013. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.


Én hétvégenként amikor sok dolgom akad,(suli miatt) akkor 6.00kor kelek,és hát ha jól megy a tanulás és más,akkor délután legkésőbb 15:00-ra kész vagyok.(Baranya megye legerősebb gimnáziumában nem könnyű :) )

Utána meg szabad vagyok és azt csinálok amit akarok,úgy meg sokkal könnyebb ha pénteken vagy szombaton neki állok már a dolgoknak.


3 : Munka..úgy szerintem sokkal jobban járnál hogy minél gyorsabban ledolgoznád,és akkor ezt már kihúzhatod.

Esetleg fagyi árus,napi 8 óra,1 hét alatt majd nem meg lesz,és akkor már nincs problémád ezzel.

4 : Bulizást,haverokkal lógást délután tervezd,miután befejezted azt amit terveztél délelőtt.

5 : Filmeket este nézd,20-24-ig max,de utána számolj azzal hogy hulla fáradt leszel,ha 6kor kelsz.(Gondolj bele,hétköznap 5.30kor kelek (bejáró vagyok Pécsre) és 3-ra érek haza,akkor tanulás,és szinte nem marad semmilyen szabad időm...

6 : Csak ismételgesd át amit tanultatok utoljára,ha jelentettek be ismétlő dolgozatot akkor készülj lassan,hogy bele jöjjél ismét.

2013. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) Én pedig Szabolcs-Szatmár-Bereg megye legerősebb gimiébe járok:)) úgy néz ki kitűnő is leszek:)Remélem te is! Puszi:*
2013. jún. 9. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg jeles,egy négyessel matekból.. :D

Jó nyarat!

2013. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) törlöm a kérdést szóval, már nem fogom megnézni, ne írjatok ide!:)
2013. jún. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!