Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jól tanulok attól lehetek...

Ha jól tanulok attól lehetek menő? 11/L

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék menő lenni de jó tanuló vagyok ez nem is baj de hogy lehetnék menő megpróbáltam változtatni a stílsomon és sikerült de nem vagyok menő hogy lehetnék az???? ezt nem tudom
2013. jún. 8. 18:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha valaki válaszolni akar az küldhet privit de jó a komment is
2013. jún. 8. 18:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanulást ne add fel a menőség miatt. Lesz egy jó munkád , "menő" leszel , de ha ezt eldobod a többi gyerek miatt ,akkor biztosan nem leszel az később. Tanulj jól tovább , de legyél nyitott a többiek felé , kezdeményezz beszélgetést velük , szünetekben legyetek együtt , nyáron (ha a szüleid elengednek) sétáljatok ,stb. De inkább legyenek jó barátaid ,mint menők akik csak akkor vannak veled ha te is népszerű vagy.:)
2013. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a felfogásmód elég szánalmas, hogy ha jó tanuló vagy, akkor nem lehetsz menő. Amyennyiben a stílusod nem übergáz, akkor ne változtass rajta.

Ja, és hogy a rákba lehetsz jó tanuló, ha így írsz? Nálatok így tanítják a nyelvtant? Vagy te a 2-es jegyeket jónak tartod? Esetleg... ez lenne a stílusváltozás? Na, mert ha így írsz, az nem raj, hanem rohadt ciki.

2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz akkor te stréber leszel és nem menő. Legalábbis pár éve még nem volt menőség a stréberség, csak a vizsgák előtt, amikor a sok szerencsétlent korrepetálni kellett.
2013. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nem kéne pofázni kitűnő vagyok képzeld el minden évben az voltam 3. válaszoló nem vagyok stréber nem nyalom a tanárok s.ggét
2013. jún. 9. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:

"nem vagyok stréber nem nyalom a tanárok s.ggét"


nem 1 és ugyanaz

2013. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én csak jól tanulok mert szeretnék jó munkát és ezt hanyadik válaszoló írta ?? a harmadik?
2013. jún. 9. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz, az osztálytársam (igaz, hogy ő fiú) kitűnő tanuló, max. 9 négyese volt egész évben, mégis ő az egyik legmenőbb, ha lehet így fogalmazni, mert nálunk nem ilyen "Ámerikás" a dolog. Mindenki tudja, ki ő, vagy szereti vagy nem, de kevesen mennek el mellette vélemény nélkül. (Mellesleg szerintem állati helyes, de szinte csak én látom így :D)

Szóval lehetsz, ha olyan a stílusod, és nem úgy nézel ki, mint "a szomszéd kislány".

2013. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Te és a kitűnőség? Drágaságom, az ezer kérdőjellel egymás mellett és az összekuszált mondatoddal azonnal elrontottad..:"D

Dehogy is vagy menő, nem is leszel ha ezt a szánalmas utat folytatod, hidd el nekem..

A lényeg: Ne légy nyomi!

Képzeld, most nekem 1 négyesem lett (infó), és jé, valahogy szeretnek az osztálytársaim, pedig még az osztálytitkár is én vagyok, és a tanárok is szeretnek!

Hehe! Jót derültem rajtad csajszi, de ez valahogy nem fog menni, mert sztem nálad a kettes az már rég kitűnő ha a fogalmazásmódodat kérded! Lerí, hogy te csak egy jó képességektől beképzelt és elszállt lányka vagy, és ha azt akarod hogy szeressenek, vár a Föld, tessék kicserélni a ruhatárat (jó cuccokra ám!!), és nyitottnak lenni mindenki felé...és ezt az írásmódot elhagyni, mert sosem értettem hogy ez az ezer kérdőjel és összevisszaság mikor is volt menő..

12/L

2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
te egy rohadt szemét vagy azért vagy itt hogy válaszolj nem hogy kritizálj
2013. jún. 26. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!