Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek menő az osztályba...

Hogy lehetek menő az osztályban? Nekem egy barátnőm sincsen, és naon szeretnék egyet.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél pankrátor. Én is az leszek, szerintem az menő.
2012. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kockalányka90 válasza:
33%
jézusom milyen béna....miért az a legnagyobb gondotok, hogy nem vagytok "menők"???? tiszta szégyen...múltkor valaki olyan kérdést írt ki, hogy most mi a menő tízórai sulikban... ne szórakoztassatok már...miért az a legfontosabb, hogy mások mit mondanak rólatok??? térjél már észhez...menő...pffff
2012. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ide figyelj kockalányka biztos hogy te se vagy menő bakker hát
2012. jan. 29. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondom magam menőnek, bár tény, hogy népszerű vagyok az iskolában. Egészen más miatt akarok pankrátor lenni.

Gondoltam, akkor a kedves kérdezőnek is ajánlanám ezt a lehetőséget.

2012. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elobb irj helyesen, aztan probalkozz a lanyoknal
2012. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ide figyeljetek én nem pankrátor akarok lenni mert a fius és hűűűűűűlyeséééég én menő akaraok lenni ennyi!!!!!!!!!!!
2012. aug. 10. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg irni.
2013. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szopogassá cukorkákat :DD
2013. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!