Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehetne megtudni,...

Honnan lehetne megtudni, kiktől lehetne érdeklődni, hogy lesz e idén augusztus 20-án Budapesten tüzijáték?

Figyelt kérdés

Mert most,hogy árvízveszély van nagyon a Dunán,lehet megint azt döntik,hogy ne legyen tüzijáték,mert 2010-ben majdnem nem volt csak annak köszönhetjük,hogy egy vállalkozó ingyen megrendezte,mert az állam a tüzijátékra szánt pénzt akkor az árvízkárosultaknak utalta.

Vajon most is kitalálják,hogy árvíz miatt ne legyen?

Dehát,ha lesz is árvíz de nem lesz olyan,mint 2010-ben ,hogy az ár elviszi a házakat akkor lehet nem gondolkodnak rajta,hogy legyen e vagy ne. Mert akkor egy egész tucat falut elvitt.

De mire eljön augusztus 20,addigra az ár is rég levonul és,ha nem lesznek árvízkárosultak akkor nincs kinek odaszánni a tüzijátékra szánt pénzt és mehet a tüzijáték.

Én nagyon szeretném,ha lenne tüzijáték,mert én szeretem és nagykoromban szeretnék én is ilyen helyen dolgozni.

Nade az árvízkárosultakat is meg kell segíteni,ha baj lenne,de szeretném,ha lenne tüzijáték.

Szerintetek lesz,nem lesz esetleg kitalálják,hogy ne legyen tüzijáték?



2013. jún. 8. 20:54
 1/4 anonim válasza:

Szerintem a tűzijáték az egyik legkevésbé fontos kérdés az országban jelenleg. Más részről azt is gondolom, hogy ideje lenne aludnod, ráadásul nem is kéne ilyen oldalra járnod.

Idővel kiderül, hogy lesz-e, viszont lásd be, nem létkérdés akkor sem, ha szeretnéd, hogy legyen.

2013. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óó, mennyien vannak még ebben az országban, akiknek oda kéne adni a tűzijátékra szánt pénzt..

sőt!

elzárnám a Kossuth téren azt a gázpocsékló mécsesizét, és az ebből spórolt összeget hozzácsapnám ahhoz, amit az idióta nagymagyarországos emlékművek nem megépítéséből spórolnánk meg.. plusz a tűzijáték.. meg eladnám Áder János bajszát.. és már egy fokkal jobban élnénk:)

2013. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan az augusztus 20. tűzijáték a legnagyobb problémád?

Kint hatalmas árvíz van sokan védekeznek valaki már álmában is gátat épít, te meg ezen agyalsz hogy lesz-e tűzijáték vagy nem?

Szerintem he azt a pénzt felajánlanák a károsultaknak ugye, mert vannak és kitudja hogy mekkora kárt hagy maga után ami pénzbe kerül akkor szerintem az nagyon jó dolog lenne egyes embereknek.

Meg én támogatnám hogy azt a pénzt inkább arra költenék hogy felhúzzanak gátakat elsősorban lakott területeken hogy ha legközelebb megint jönne egy ilyen akkor ne okozzon bajt.

Szerintem ne ez legyen a legtöbb problémád, inkább menjél és pakolj zsákot.

Az a vállalkozó aki akkor fizette a költségeket szerintem most nem biztos hogy még egyszer elvállalná.

2013. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Felhívnám a figyelmet a következő mondatra:

"Én nagyon szeretném,ha lenne tüzijáték,mert én szeretem és nagykoromban szeretnék én is ilyen helyen dolgozni."

Vagyis maximum 12 éves lehet a kérdező, nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem 9kor már aludni kellett menni és nem neteztem. Meg ez az oldal aztán végképp nem "biztonságos".

2013. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!