Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik az ebay.com?

Hogyan működik az ebay.com?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kiválasztod a terméket, megrendeled, kifizeted(kell hozzá paypal, ahhoz pedig bankkártya), majd átveszed a postán/kihozza a posta
2013. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyire biztonságos? tényleg csak annyiba kerül, mint írják mellette? Mi van, ha rossz a termék?
2013. jún. 9. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eddig 6x rendeltem(kb 3 hónapja regisztráltam) és mindegyikkel elégedett vagyok. Általában nem, ez abból adódik hogy más árfolyamot használ az ebay és a bank, de kb 10-50ft az eltérés. Visszaküldöd
2013. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Hali!


Én túl vagyok a századik vásárláson!

A termék annyiba kerül amennyi ki van irva és azt kapod amit a képeken látsz abban a minőségben,kifizetésnél nagyon minimális eltérés lehet ( ha 5000ft az ebayen lehet a kifizetésnél 5080ft lesz) Eddig egy egy dolláros terméket nem kaptam meg még várok egy pár napot aztán jelzem az eladónak és meglátom Ő mit mond! Általában visszatérítik a vételárat! Egy a lényeg visszajelzést addig ne adj az eladónak míg meg nem kapod a terméket! Az eladók mindig nagyon félnek a negatív visszajelzésektől mert az rontja a %-ukat! Ha vásárolsz ne vásárolj olyantól aki 98.5% alatt van és legalább 5-10.000 eladása nincs!

Rendeltem Kinából (mert én 99%-ban csak onnan rendelek)2db xenon égőt és az egyik hibás volt jeleztem az eladónak küldtem nekik róla képet és lám 2 hét múlva ismét kaptam ajándékba 2db égőt ami tökéletesen működik! És nem problémáznak azon hogy küld vissza meg stb!

Egy másik eset , rendeltem angliából egy kis 4ch BNF Helikoptert ami 17 fontba került, kétszer repült és aztán valami miatt nem érzékeli a távvezérlőt, fogtam a kamerám fölvettem hogy mit csinál , föltöltöttem a youtube-ra ,az eladónak elküldtem a linket és leírtam neki hogy mi is a helyzet , de jelzem, a pozitív visszajelzést már rég megadtam nekik. Kért hogy várjak egy pár napot mert nincs bent a főnöke , na mondom magamban "jó duma" ihatok rá hideg vizet, aztán 2 nap múlva jön az email , hogy elnézést kérnek meg sajnálják a dolgot és hogy a bocsánat kérésük mellé elfogadom e ha nem is a teljes vételárat de 15 fontot visszafizetnek nekem , írtam hogy elfogadom , még az nap küldték is a pénzt! Persze nem kérték vissza a terméket! Ha azokat az alkatrészeket ki kellene külön fizetnem valakinek nem futná ki 20 font!


HÁT EZ AZ eBay!!!


Csak ajánlani tudom!

2013. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha ki van írva, hogy free shipping, de a delivery alatt ott van, hogy "Varies for items shipped from an international location", akkor ez ingyen van vagy nem?
2013. jún. 10. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
a postaköltség ingyenes de vám még van attól
2013. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de vám csak 22 euró fölött van, nem?
2013. jún. 10. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!