Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenni...

Szerintetek érdemes lenni Angliába itthagyni mindent és ott elkezdeni karriert építeni?

Figyelt kérdés

Én és párom kaptunk egy felajánlást egy jó családi ismerőstől. A családi ismerősnek a fia kinnt dolgozik Angliában 7-8 éve kb. Felajánlotta, hogy nekem is és páromnak is állja az úti költséget, illetve az 1. hónapi kaját. Tudna nekünk segíteni oda ahol ő kinnt dolgozik. Szállodában kellene takarítani stb. A fizetés is elég jó.

Ez eddig tök jó, meg minden csak egy a bibi. Most végzünk én is és párom is a középiskolával. Párom már lecsúszott egy nappali szakma megszerzéséről (mert 21 éves korig bekellene fejeznie a sulit, de ő már jövőre 21 éves lesz és 2 éves a képzés.. így nem fért bele. :(), de nekem még meg van a lehetőség hogy legyen egy nappali szakmám.

Menjünk, vagy maradjunk? Tanuljak-e nappalin szakmát, vagy jobban járok ha szimpla érettségivel kimennék?

Szerintetek? Esetleg arra is gondoltunk, hogy párom kimegy, és 2 év múlva miután véget ér a képzés én is kimegyek.

19/L, 20/F


2013. jún. 11. 06:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Hopsz kicsit hülyén foglamaztam meg a kérdést.. Szerintetek érdemes lenne kimenni Angliába itthagyni mindent és ott elkezdeni dolgozni/karriert építeni?
2013. jún. 11. 06:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Válasszátok azt amelyikre jobban vágytok. Egyébként szerintem Anglia, mert ott érettségivel is olyan melókat kaphatsz(vagy máshol is) amiket itthon tuti nem. Itt meg elvégzel két szakmát, vagy találsz melot vagy nem..ha igen azt is kb bruttó 100e-ért. Biztos jobban megérné Anglia... plusz ha kint jöttök rá h ti akarjátok ezt a szakmát, hauajöttök tény h fizetnetek kell de ha télleg jol fizet ez sem lesz akadály.
2013. jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 eves koromban jottem ki, miutan elvegeztem a fosulit, azonnal kijottem. Most toltom iden a 30-at. Neha arra gondolok, barcsak kijottem volna rogton kozepsuli utan, mar elorebb lennek. Persze akkor nem ismertem volna meg a paromat...stb stb, szerintem vagjatok bele.
2013. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anglia mellett döntünk úgy néz ki! :)

2013. jún. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!